Kapsułki Perlux do prania

APC_Kształty - 2016.11.10 12.28 - 001

Udało mi się zostać ambasadorką  STREETCOM.
Ambasadorką streetcom zostałam dawno temu. Dawno testowałam te kapsułki ale wtedy nie prowadziłam bloga, na szczęście zdjęcia porobiłam. :)

Tym razem mam okazje testować perły piorące Perlux, które jako jedyne łączą w sobie to co dla ubrań jest najlepsze: skuteczność proszku i delikatność żelu dzięki czemu pranie pozostaje nieskazitelnie czyste i świeże. Ponadto #Perlux zawiera dodatek odplamiacza, zapewnia wybielanie i ochronę tkanin przed szarzeniem a także jest bezpieczny dla alergików.

IMG_0421Po otworzeniu przesyłki byłam miło zaskoczona zawartością, ponieważ perełek było naprawdę dużo. Przesyłka była dobrze zabezpieczona, więc zawartość się nie uszkodziła.

 IMG_0422

                                                 W paczce Ambasadorki znalazłam:

Dla mnie:

24 perły piorących Perlux White
16 pereł piorących Perlux Color
przewodnik Ambasadorki

Dla znajomych:

15 opakowań po 2 perły piorące Perlux White
15 ulotek

0376d333ba0de9e3aba396ecb8684604

kilka słów od producenta:

Perlux Super Compact WHITE to innowacyjne, super skoncentrowane perły piorące z proszkiem i żelem. Dzięki hybrydowej technologii, produkt łączy w sobie najlepsze cechy proszków i żeli do prania, dzięki czemu jest niezawodny w walce z plamami na białych ubraniach, jednocześnie chroniąc je przed szarzeniem. Nadaje parniu przyjemny, długotrwały zapach.

Perlux Super Compact COLOR łączy w sobie najlepsze cechy proszków i żeli do prania, dzięki czemu jest niezawodny w walce z brudem i uporczywymi plamami na kolorowych ubraniach, zachowując przy tym ich intensywność
i chroniąc przez mechaceniem się. W ten sposób pranie jest skuteczne
i bezpieczne, jak nigdy dotąd. I to niezależnie od temperatury!

 

Jestem zadowolona z pereł piorących. Zapach utrzymuję się długo na ubraniach. Pranie z perłami jest łatwe i przyjemne ponieważ nie muszę się martwić o ilość proszku do prania. Pranie po wyjęciu z pralki pachnie świeżością. Ubrania są miękkie i delikatne w dotyku a zapach utrzymuje się naprawdę długo.
Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno Perlux white jak i Perlux color wszystkim!

 

                               ZALETY:

- bardzo dobrze rozpuszczają się już w 40 stopniach,
- dodatkowo dbamy o naszą pralkę, gdyż produkt zawiera odkamieniacz.
- w składzie jest odplamiacz,
- odżywiają biel oraz kolor,
- zajmują mało miejsca,
- nie trzeba stosować dodatkowych produktów
- produkt łatwy w użyciu
- delikatny zapach,
- może być stosowany przez alergików

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>