Nowa kampania Le Petit Marseillais!

Właśnie rozpoczęła się nowa kampania Le Petit Marseillais! Tym razem testować będą mężczyźni!

 A co będzie w środku paczki ambasadorskiej? :)

W swojej paczce ambasadorskiej znajdziesz żel zgodny z prawdziwą naturą Twojego mężczyzny wybrany na podstawie ankiety o jego charakterze.

 

 

Le Petit Marseillais
Mięta i Cytrusy

 


 

Le Petit Marseillais Mięta i Cytrusy to idealny sposób na rozbudzenie zmysłów. Lekko pieprzny charakter mięty pobudzi nie tylko zmysł węchu, ale i dotyku – pozostawiając na skórze przyjemne uczucie chłodu, które na pewno docenisz w gorący dzień. Olejek miętowy zadba także o zdrowe i czystość skóry, ponieważ znany jest ze swoich antybakteryjnych właściwości. W żelu pod prysznic Mięta i Cytrusy pikantność mięty została zrównoważona słodyczą pomarańczy i mandarynek.

 

Le Petit Marseillais
Minerały i Drzewo Cedrowe


Żel pod prysznic Minerały i Drzewo cedrowe łączy w sobie bogactwo wody morskiej i majestat marokańskich lasów. Już od samego początku uderza świeżą i orzeźwiającą bryzą minerałów, która potem przeradza się w majestatyczny zapach cedru libańskiego – w balsamiczne i świeże nuty drzewne. Dzięki temu skóra będzie oczyszczona, odprężona i odżywiona.

 

 

Le Petit Marseillais
Drzewo Cade


Żel pod prysznic Drzewo Cade to idealny wariant dla tych mężczyzn, którzy lubią być zawsze eleganccy i na czasie. To coś dla panów, którzy potrafią połączyć umiłowanie do tradycji z tempem współczesnego świata.

Olejek z tego drzewa ma delikatnie pieprzny, pikantny zapach, więc to idealny sposób na pobudzenie się do działania i dodanie sobie energii. Połączenie rześkiego jałowca z zapachem zroszonych wodą paproci sprawiło, że żel jest jednocześnie prosty i wytrwany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>